LAUGEA papildė naujas narys – UAB „Auto EDU”

Nuo 2021 metų rugpjūčio mėnesio prie LAUGEA prisijungė UAB „Auto EDU“ – įmonė, kurianti ir gaminanti įvairią mokomąją įrangą bei automobilinių sistemų mokymo stendus. Auto EDU prekiniu ženklu gaminami mokymo stendai yra puiki priemonė profesiniam mokymui, auto mokymo klasėms, vairavimo mokykloms. Įmonės klientai taip pat yra privačios automobilių remonto mokymo organizacijos, diagnostinės įrangos gamintojai bei kitos su automobiliais ir jų priežiūra susijusios įmonės.

Nuo 2014 metų įmonė vysto savo veiklą eksporto rinkose bei turi mokymo stendų prekybinius partnerius tokiose šalyse kaip Vokietija, Anglija, Airija, Brazilija, Egiptas, Malaizija, Indija, Japonija, Indonezija, Čekija, Slovakija, Palestina, Latvija, Italija ir kt.

Įmonė aktyviai dalyvauja tarptautinėse AUTOMECHANIKA parodose: MIMS Maskva (Rusija), AUTO & Korjaamo Helsinki (Suomija),  AUTOMECHANIKA Frankfurt (Vokietija) , WORLD DIDAC BASEL (Šveicarija).

UAB „Auto EDU” gaminami automobilių sistemų mokymo stendai:

  • Benzininių ir dyzelinių variklių valdymo sistemų mokymo stendai simuliatoriai, ABS, apšvietimo sistemų, CAN tinklo, jutiklių ir žvigdančiųjų mechanizmų, uždegimo sistemų mokymo stendai.
  • Veikiantys mokomieji varikliai lengvųjų automobilių ir sunkvežimių:
  • Benzininiai veikiantys mokomieji varikliai su skirtingomis variklio valdymo sistemomis tokiomis MPI, FSI, GDI ir kt.
  • Dyzeliniai veikiantys mokomieji varikliai su skirtingomis variklio valdymo sistemomis CR, PD, PLD ir kt.
  • Išpjaustyti modeliai: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, laivų ar lėktuvų, dyzeliniai ir benzininiai varikliai ar jų komponentai, važiuoklės ar kiti mazgai su technologiniais pjūviais.
  • Specifiniai stendai skirti automobilių remonto dirbtuvėms.

Sveikiname UAB „Auto EDU“ prisijungus į LAUGEA įmonių grupę!