Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija (LAuGEA) – tarpsektorinis verslo klasteris, vienijantis su auto pramone susijusias Lietuvos įmones bei mokslo atstovus, įsteigtas 2014 metais.

Šiuo metu klasteriui priklauso 27 įmonės, iš jų 25 yra auto pramonės įmonės: UAB "Luft Master", UAB "Augija", UAB "Xirgo Global", UAB "Baltic Filter", UAB "CRAFT bearings", UAB "Dažų ir dangų fabrikas", UAB "Danushis Chemicals", UAB "Eoltas", UAB "Gaschema", UAB "Jubana", UAB "Jupojos technika", UAB "Lesta", UAB "Papilio kibirkštis", UAB "Signeda", UAB “ABF LT”, UAB “Detagama”, UAB Nosted &, UAB "Laurema graphics", UAB "Rainbow Coatings", UAB "Utenos Indra", UAB "Kelio autoservisas Šiauliuose", UAB "Tadauta", UAB "Dservis", UAB "Guterna", UAB "AFS Baltic" bei 2 mokslo ir tyrimų institucijos: Šiaulių valstybinė kolegija ir UAB "Neigiamas pagreitis". Klasterio narių kooperacija, pasitelkiant mokslinį potencialą, užtikrina didesnes produktų kūrimo, išbandymo, realizavimo vietos ir užsienio rinkose galimybes, taip pat efektyvesnį įmonių kaštų valdymą.

LAuGEA nariai aktyviai dalyvauja tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų projektuose, tarptautinėse parodose ir verslo misijose, taip pat bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis, valstybinėmis įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, tyrimų bei produktų plėtros partneriais ir kitomis panašaus veiklos pobūdžio institucijomis. Vykdant mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) veiklas pasitelkiamos klasterio narių bei partnerių turimos laboratorijos.

LAuGEA Valdyba:

Valdybos pirmininkas: Jurgita Heldens (UAB Dažų ir dangų fabrikas)
Valdybos nariai: Mindaugas Lazdauskas (UAB Signeda)
  Vytas Mazuronis (UAB Baltic Filter)
  Raimundas Vaišvilas (UAB Jupojos technika)
  Marijus Montvilas (UAB Eoltas)
LAuGEA direktorius: dr. Rakickas Andrius


Narystė kitose organizacijose:
Asociacija Lietuvos klasterių tinklas, nuo 2020 m.

 

Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA
Sodo g. 35B, LT-76180 Šiauliai
Telefonas: +370 612 26 012
El. paštas: info@laugea.com
Visos teisės  saugomos @ 2020